נושאים כלליים

2016 כל הזכויות שמורות לעמותת טק-קריירה

מנהל האתר: אורי רדא

עיצוב ובניית אתר:דורון יוספזון

ברכות המנכ"ל היוצא נפתלי אברהם

מזה שלוש שנים וחצי אני ממלא את תפקיד מנכ"ל עמותת טק-קריירה, תפקיד מאתגר, אך בצדו סיפוק רב. ללא האמון שנתתם בי ותמיכתכם האיתנה לא היינו יכולים להגיע להישגים כה גבוהים בכל התחומים שעסקנו בהם. שותפים יקרים, הייתם לי עוגן יציב, בטוח ואוהד על מנת שאצליח ואשתפר. תמיד ידעתי שאתם שם עבורי, ושאוכל לפנות אליהם בכל סוגיה קלה כמורכבת.

 

בתקופה זו, המשכנו לעשות את המיטב, על מנת שרבים מצעירי הקהילה יוכלו לממש את הפוטנציאל הגלום בהם וישתלבו בתעשיית ההייטק כחלק מהזרם המרכזי של החברה ישראלית. כשפניי קדימה אל הבלתי ידוע, אני רוצה להודות לכם מעומק לבי על התקופה הנפלאה שבה צעדנו יחד, כדי שטק-קריירה תממש את ייעודיה החברתיים. זו הזדמנות עבורי להוקיר, להעריך ולהודות לכם, לקרנות משפחתיות בח"ל ובארץ, לפדרציות יהודיות ולעסקים, על ששמתם ממשאביכם היקרים על מנת שטק-קריירה תפעל ותתקדם.

 

תודה מיוחדת למנטורים ולמעסיקים שמלווים אותנו כשותפים מרכזיים במימוש חזון טק-קריירה. תודה לבוגרי טק- קריירה לדורותיהם, על ההשקעה בטק-קריירה בשעות בלתי שגרתיות, על מנת לשלב את הדור הבא של הבוגרים שלנו בתעסוקה ובהכשרה. תודה לוועד המנהל שליוו אותי ומלווים את טק-קריירה במשך הרבה שנים. תודה מיוחדת ואישית לצוות טק-קריירה. עבורי אתם עמוד האש שמדליק ומלהיב מחדש את פעילותנו. יחד כבשנו כל פסגה. תודה שהייתם שם עבורי כשהיה מאתגר וגם כשהיה שמח.

אני משאיר את העמותה בידיים הנאמנות של טקלה מקונן, המנכ"ל החדש שיחליף אותי מסוף חודש מרץ. לי ולטקלה היכרות ארוכת שנים, עת עלינו יחד מאתיופיה דרך סודן. טקלה היה פעיל מרכזי בעליית יהודי אתיופיה לישראל והוא מגיע עם ניסיון רב בכל התחומים שהעמותה עוסקת בהם. אין לי ספק שהוא יצעיד את טק-קריירה לשיאים חדשים. אני מאמין גדול בכך שטקלה יזכה לתמיכתכם, כפי שאני זכיתי לה מכם. אני מאחל לטקלה הצלחה גדולה -  הצלחתו היא הצלחה של כולנו כחברה.

 

אני ממשיך להיות פעיל בעמותה, אפעל בכל אתגר שאתבקש בהתנדבות, כי אני מאמין גדול בטק-קריירה.

 

תודה מקרב לב וניפגש בתחנה הבאה,

 

נפתלי אברהם

 

 

 

ברכות מהמנכ"ל הנכנס טקלה מקונן

 

משפחת "טק-קריירה" היקרה – חניכים, בוגרים, צוות, ועד ושותפים – שלום,

 

נעים לי מאוד להכיר את כולכם! אני שמח מאוד על ההזדמנות לקחת חלק בעשייה הכל-כך חשובה של "טק-קריירה". בתקופה הקרובה אלמד להכיר כל אחד ואחת מכם באופן אישי, אך אשמח מאוד לנצל את הבמה הזו כדי להכיר לכם אותי.

 

שמי טקלה מקונן, אני נשוי ואב לשני ילדים מקסימים. אני מגיע אליכם אחרי שנים רבות בתפקידי ניהול במגזר השלישי, שנים בהן ניהלתי את תכנית המנהיגות למגשרים של המרכז האקדמי רופין ואת עמותת "פידל". כמו כן, במסגרת המרכז האקדמי "רופין" העברתי סמינר על זהות והיסטוריה של יהדות אתיופיה. כמו כן, עבדתי במטה משרד החינוך, באגף לקליטת תלמידים עולים בירושלים; במסגרת תפקידי זה לקחתי חלק פעיל בגיבוש חזון האגף לקליטת תלמידים עולים במערכת החינוך, תוך עבודה שוטפת מול משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, הסוכנות היהודית ובתי ספר. מעבר לעבודתי במגזר השלישי, זכיתי לקחת חלק פעיל בתעשיית ההייטק הישראלית. את שירותי הצבאי עשיתי ביחידת המזל"טים של צה"ל. עם תום השירות, השתלבתי בלימודים אקדמיים וכיום אני מחזיק בתואר שני בדיפלומטיה בתכנית המנהלים של אוניברסיטת תל-אביב.

 

אני נכנס אל נעליים גדולות במיוחד. בשנים האחרונות הצעיד חברי, נפתלי אברהם, את "טק-קריירה" אל פסגות חדשות. אני רוצה לנצל את הבמה הזו ולהודות לו באופן אישי על כך, בשמי ובשם כל משפחת "טק-קריירה". אני בטוח שנפתלי עוד יישאר אתנו למשך שנים ארוכות, בדרכו.

 

"טק-קריירה" מחוללת בשנים האחרונות מהפכה של ממש, בתוך הקהילה ובחברה הישראלית בכלל. קהילת יוצאי אתיופיה והציבור הכללי לומדים להכיר ביכולות הטמונות בבני ובבנות הקהילה. "טק-קריירה" מגשימה, הלכה למעשה, ובכל יום מחדש, את חזון ה- "Start-Up Nation". מזה זמן רב שהשם "טק-קריירה" שגור בפי בכירי תעשיית ההייטק הישראלית והפך לשם נרדף למצוינות ולאיכות תעסוקתית. "טק-קריירה" יצרה קהילה איכותית ומגובשת של צעירים וצעירות יוצאי אתיופיה המשולבים בחזית תעשיית ההייטק ומהווים מודל לחיקוי לדור הצעיר של הקהילה.

 

פסגות רבות נכבשו על ידי "טק-קריירה" בשנים האחרונות; אני רואה זאת כמחויבותי הראשונה לשמר את ההצלחה ולהמשיך בתהליך הצמיחה. אני מאמין שיחד נוכל: להגדיל את היקף הקורסים שמבצעת העמותה מידי שנה ואת מספר בוגריה; ליצור אפשרויות התנדבות חדשות ומרתקות לחניכי העמותה; להגדיל את מעורבות בוגרי העמותה בניהולה של העמותה; לגוון את הקורסים שאנו מציעים; לחבר את העמותה למעסיקים חדשים ונוספים; ולהמשיך להוביל את "טק-קריירה" מחיל אל חיל.

 

דלתי פתוחה בפניכם בכל עת. אני זקוק לכולכם במסע החשוב הזה!

 

בברכת פסח כשר ושמח לכם ולכל עם ישראל,

 

טקלה מקונן

 

 

 

 

 

 

קורסי פיתוח תוכנה אפליקציות WEB/WINDOWS ופיתוח תוכנה בשפת JAVA

אחרי תשעה חודשים ארוכים של עבודה מאומצת ומאתגרת, הסתיימו בדצמבר האחרון שני קורסי פיתוח תוכנה, מחזור כ"ח-כ"ט, עם 42 בוגרים. הבוגרים הוסמכו באחד מהמקצועות:
 
 • Full stack development בסביבת  Web(800 שעות)

 • Full stack development בשפת Java (800 שעות)
   

טקס הסיום התקיים במשרדי חברת מייקרוסופט ברעננה. לטקס הוזמנו מרצים, מתרגלים, מעסיקים, מנטורים ומשפחות הבוגרים.
 
במסגרת הקורסים עשו הבוגרים פרויקט גמר בחברת AT&T ובנובמבר האחרון הגיעו לחברה להציג את הפרויקט שעליו שקדו במשך חודשיים עם המלווים מטעם AT&T.
 
אנו גאים לספר כי כיום, שלושה חודשים מסיום הקורסים, 17 בוגרים עובדים בתחום הפיתוח, מתוכם ארבעה עובדים בחברת אורקל והשאר במשרד החוץ, AT&T, Smarti, Briefcam, EVO IT, דולפין, רימונים, DevSense, mPrest ו- Check Marks.
 
בנוסף, לראשונה אחרי שת"פ ארוך שנים עם חברת IBM בעיקר בתחום המנטורים, השתלבה לראשונה בוגרת טק-קריירה בחברה, יפה בלטה, שסיימה את קורס פיתוח WEB.

מעסיקים, אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהשתלבות הבוגרים המוכשרים שלנו בעולם ההייטק!

 

 

 

 

סיור בחברת אורקל
 

במסגרת שלב ההכנה לקריירה, עוברים הסטודנטים של טק קריירה סיורים בתעשייה בחברות הגדולות במשק. בוגרי קורס JAVA זכו לסיור מושקע ומאורגן למופת בחברת אורקל, סיור שתוכנן לפרטי פרטים, אשר בחלקו זכו הבוגרים להרצאה ולשיחה עם עוזי נבון, מנכ"ל אורקל. בעקבות הסיור וההיכרות האישית עם הסטודנטים, גייסה חברת אורקל ארבעה בוגרים מוכשרים.

 

 

 

 

הכירו את ליאור אגנין - בוגר קורס WEB שהשתלב בתעשייה

 

 

 

ספר קצת על עצמך

"שמי ליאור אגנין, אני בן 25 מחדרה, בן בכור במשפחה. שירתתי כלוחם בפלחה"ן גבעתי ואני משוחרר כבר שלוש וחצי שנים. אחרי הצבא עבדתי כשנתיים כמאבטח ברשות המעברים. אני אוהב את כל מה שקשור בטכנולוגיה, מאז שאני זוכר את עצמי אני סביב העולם הטכנולוגי."

איך הגעת לטק-קריירה?

"כחודשיים אחרי שחזרתי לארץ מטיול של אחרי הצבא בדרום אמריקה, פנה אליי חבר מאוד יקר. הוא סיפר לי על טק-קריירה ממש בגדול ואמר לי שאני חייב לבוא אתו ליום פתוח ולמיונים כדי לראות ולשמוע מה עומד מאחורי טק- קריירה. מפה לשם שנינו הגענו ליום הפתוח, ביצענו את המיונים ושנינו התקבלנו. אני רוצה בהזדמנות זו להודות לחברי, יוסף דטלה ז"ל, שבלי הטלפון הזה כנראה שעוד הייתי נשאר מאבטח."

מה אתה לוקח איתך מהקורס?

"מהקורס אני לוקח איתי את היכולת לשבת וללמוד, ואת הידיעה שלא משנה כמה קשה בהתחלה לתפוס את החומר, בסוף הכל נתפס אם רוצים בזה מספיק."

איפה אתה עובד היום?

"כיום אני עובד בבית התוכנה DevSense מזה חודשיים".

איך הגעת למקום העבודה, האם היו קשיים?

הפעם הראשונה שבה נתקלתי בחברה הייתה באחד מהלילות בקורס, שבו עבדנו על פרויקט הגמר. הזמנו פיצה דרך האתר של פיצה האט ומאוד התרשמתי מהאתר. עשיתי מחקר קטן אשר העלה שDevSense היא המוח מאחורי האפליקציה והאתר של פיצה האט. כעבור כמה חודשים פורסמה דרך קבוצה בפייסבוק משרת מפתח צד לקוח לחברה הנ"ל, שלחתי מייל רהוט ומתלהב כמו שלמדנו בקורס והריני כאן.

מה הטיפ הכי גדול שאתה יכול לתת לסטודנטים הבאים?

"חשוב לי להגיד לסטודנטים שתמיד יזכרו למה הם טורחים, שיזכרו לראות את המטרה ולא את המכשולים שבדרך, שלא מפסיקים לצוץ. זהו מסר גם לאלה שיצא להם לעבוד לפני הגעתם לטק-קריירה במשרות שאני מגדיר משרות ה-"עוד אחד", משרות אשר בהן אתה לא אחר מעוד בורג קטן שלא יפחדו לפטר מן הסיבה שתמיד יש עוד אחד שיכול לעשות את זה."

במשפט אחד: מהי טק-קריירה בשבילך?

"טק קריירה בשבילי היא המקום לשינוי חברתי כלכלי ומנהיגותי בקרב הקהילה. טק-קריירה זה הקק"ל של הקהילה: לוקחים חבר'ה בעלי פוטנציאל ונוטעים אותם בחברה הישראלית כדי להביא לשינוי על פני הקרקע."

 איפה אתה רואה את עצמך בעוד 5 שנים מהיום?

בעוד חמש שנים רואה את עצמי כראש צוות מוביל ומשפיע בחברה.

 

קורסים 2018

 

במסגרת תכנית העבודה של טק-קריירה לשנת 2018, אנו שואפים לפתוח 6 קורסים. זהו אתגר גדול לעמותה, בשל שלושה גורמים עיקריים: עומדות לרשותנו 3 כיתות בלבד; חשוב לנו לתת לסטודנטים קורס מקיף ומקצועי עם התנסויות מעשיות רבות ככל האפשר, מה שמאריך את הקורסים על פני 8-9 חודשים; תהליך קבלת אישורי הפתיחה מהמדינה לכל אחד מהקורסים מורכב מאוד.

על אף כל אלו אנו מקווים לצלוח את האתגרים ולפתוח את ששת הקורסים הבאים:

 • קורס CCNP  בשיתוף חברת בינת: נפתח בפברואר 2018 עם 22 סטודנטים (5 נשים ו- 17 גברים) ויכלול הסמכה ב- CCNA, 3 הסמכות ב- CCNP ו- OJT בבינת. יסתיים בספטמבר.

 • קורס QA כולל מכינה: נפתח ב- 11 במרץ 2018 עם 20/21 משתתפים (9/10 נשים ו-11 גברים). הקורס יכלול עבודה מעשית עם חברות הייטק ובסיומו נוסיף קורס אוטומציה. יסתיים בתחילת נובמבר.

 • שני קורסי פיתוח תכנה מתוכננים להיפתח השנה: הראשון בחודש מאי 2018 והשני בחודש אוקטובר 2018. עדיין לא נקבעו תכני הקורסים והשפות העיקריות שיילמדו בהם. נשמח להצעות לשיתופי פעולה לקורס זה מחברות שונות בתעשייה.

 • קורס אבטחת מידע או CCNP נוסף – ייפתח בחודש נובמבר2018.

 

 

 

 • הכירו את ברק גלאי - סטודנט עם ברק בעיניים

 • ברק גלאי הוא סטודנט בקורס CCNP של טק קריירה.

 • כחלק מתהליך פתיחת הקורס, אנו מקיימים שיחות היכרות עם הסטודנטים, שמטרתן להכיר את הסטודנטים מעט יותר לעומק. ישבתי לשיחה עם ברק, אחד מהסטודנטים, ולהלן מילותיו:

 • ספר לי קצת על עצמך

 • "שמי ברק גלאי, בן 23, גר ברחובות, השתחררתי מהצבא לפני כשנה וחצי לאחר שירות צבאי מלא בתפקיד מפקד קורס כיבוי אש. אני אוהב לנגן בגיטרה באופן עצמאי, בעיקר מוסיקה קלאסית. מיד לאחר השחרור השלמתי בגרויות ויצאתי לטיול שלאחר הצבא להודו ונפאל. לאחר מכן, עבדתי בלי נחת בעבודות מזדמנות עד לפתיחת הקורס. במשך כשנתיים, עוד כשהייתי בצבא, הייתי בקשר רציף עם אורי לגבי הלימודים בטק-קריירה."

 • למה הגעת לטק קריירה?

 • "לפני שהגעתי לטק קריירה לא כל-כך ידעתי מה אני רוצה לעשות עם עצמי.  לגבי לימודים באקדמיה לא ראיתי את עצמי לומד תקופה ארוכה בשביל תואר [אה1] וגם לא רציתי להמשיך לעבוד בעבודות מזדמנות עד שאמצא את המקום שלי, אז תכננתי להיכנס לטק קריירה בשביל לרכוש השכלה וכשאסיים אוכל לעבוד בעבודה שהיא מתגמלת מאוד בהשוואה לעבודות שהיו לי בעבר. נכון לעכשיו, כחודש לאחר פתיחת הקורס, אני מוצא את עצמי מתחבר למקצוע הנלמד ומרגיש שזו הדרך הנכונה בשבילי."

 • מהן הציפיות שלך מהקורס ומעצמך?

 • "אני מצפה שהקורס ימשיך להיות מעניין ומאתגר עד הסוף. מעצמי אני מצפה להיות מצטיין קורס וזה תלוי רק בי."

 • איך האווירה בטק קריירה ובכיתה שלך?

 • "האווירה כיפית, כולם חברים ועוזרים אחד לשני."

 • על הסטודנטים והקורס מנקודת המבט שלי, כמנהלת הקורס:

 • כבוגרת הקורס אני יכולה להגיד שמאוד נהניתי ללמוד בטק-קריירה וזה למרות העומס וההשקעה שכרוכה במהלך תקופת הלימודים. לדעתי יש משהו ייחודי שמאפיין את המקום, מבחינת הסטודנטים, הצוות והמרצים שבאים ללמד, משהו שלא פגשתי במקום אחר.

 • על הסטודנטים מנקודת הראות שלי: תחילה אני רואה בכל אחד מהם את מה שאני הייתי לפני כמה שנים: חדורי מוטיבציה וממוקדי מטרה להצליח ולממש את היכולת הלימודית והחברתית שלהם על הצד הטוב ביותר. מעבר לזה אני גם רואה שאט אט נרקמים ביניהם קשרי חברות וכבר ניתן לראות את שיתוף הפעולה והעזרה הדדית בתוך הקבוצה ומחוצה לה.

 

 

הגשת מועמדות לתכנית "סיירת תכנות " של הרשות לחדשנות

 

 טק-קריירה שוקלת להגיש מועמדות לתכנית "סיירת התכנות" (Coding Bootcamps) של הרשות לחדשנות. התכנית אטרקטיבית בשל ההזדמנות "לצאת מהקופסה" של הקורסים הממסדיים, ולבנות יחד עם חברות נבחרות קורס שיתאים במדויק לצרכיהן. יחד עם זאת, התכנית מאתגרת מבחינת מודל התקצוב שלה ודרישות השכר לבוגרים. אנו בודקים היתכנות להגיש מועמדות יחד עם עמותה נוספת, המתמחה בהכשרה טכנולוגית בפריפריה החברתית, וקוראים לחברות הייטק המעוניינות להיות שותפות שלנו בבחינת תכני הקורסים, בהעברת חלק מהתכנים, במיון המועמדים ובקליטת הבוגרים ליצור עמנו קשר בהקדם. פרטים נוספים על התכנית ניתן לקרוא בקישור הבא: https://innovationisrael.org.il/program/2852

 

מתנדבים בקהילה

 

"מה שעשינו למען עצמנו בלבד מת אתנו, ומה שעשינו למען אחרים ולמען העולם - חי לנצח." אלברט פוק

 

הסטודנטים החדשים הלומדים בטק-קריירה נפגשו עם נציגי הארגונים החברתיים הפועלים בלוד על מנת לשמוע על אפשרויות ההתנדבות בעיר כחלק מלימודיהם. הסטודנטים שהיו מלאי רצון וסקרנות, נחשפו למגוון ארגונים ולעמותות מדהימות שעשייתן למען תושבי לוד נפלאה ומבורכת. מתוך מגוון אפשרויות ההתנדבות בעיר נבחרו השנה חמשיה ארגונים בהם ישובצו הסטודנטים לשעתיים שבועיות של התנדבות על פי בחירתם: הקרן לידידות, דור לדור, שער שוויון, הספרייה העירונית ועמותת שיעור אחר.

 

מעבר לכך אנו מתכננים לקיים במהלך השנה עוד כמה ימי התנדבות מרוכזים, בהם נעצור הכל לטובת פעילות מיוחדת, אחרת, חוויה קצת שונה ובעיקר מעצימה.

 

 

 

 

יום המעשים הטובים

השנה לראשונה נרתמה טק-קריירה ויזמה מגוון פעילויות חשובות ביום המעשים הטובים. הסטודנטים המדהימים בהובלת אורי רדא התחלקו למספר קבוצות ומוקדים בעיר למשימות התנדבות שונות:
 

 • צביעה, סיוד ופעילות העשרה בשני הוסטלים לקשישים

 • פעילות בספרייה העירונית ל- 50 בעלי מוגבלויות ואוטיסטים. הפעילות כללה שתי סדנאות בנשוא "עולם הדמיון" שכללו קריאת סיפור ולאחריו יצירה והתחפשות לגיבורים ולדמויות בסיפור.

 • "שער שוויון" - פעילות ספורט מעצימה בסימן "נלחמים בגזענות". הפעילות שיצרה חיבור בין בי"ס יהודי וערבי נפתחה בחוויית ספורט ייחודית ומעשירה, תחרות תחנות ספורטיבית, ולאחר מכן התקיימה הרצאה מעוררת השראה מאורח הכבוד ובכיר שחקני ליגת העל, שחקנה של מכבי נתניה, איימה טגה, למשחק כדורגל משותף.

 

 

 

 

 

 

הצטיינות בוגרי טק-קריירה בבינת

אנו גאים לדווח ששלושה בוגרי טק-קריירה המועסקים בחברת "בינת", קיבלו לאחרונה תעודת הצטיינות בזכות מקצועיותם ועבודתם היוצאת מן הכלל מול לקוחות החברה.

הבוגרים הם יעקב נגוסה, נתי גוטמן והדס דסה.

יעקב נגוסה הוא ראש צוות מהנדסי רשת בחברת "בינת", בה הוא מועסק מאז שסיים קורס CCNP של טק-קריירה בשנת 2011.

יעקב המשיך להתמקצע בתחומו לאורך השנים והיום הוא מחזיק בתעודת ההסמכה הגבוהה ביותר של חברת Cisco - Cisco Certification Internetwork Expert – המוחזקת בידיהם של 58,000 אנשים בלבד בעולם כולו.
גם הקולגה שלו בבינת, נתי גוטמן, קיבל תעודת הצטיינות. נתי הועסק בבינת כמהנדס מומחה רשת, מאז סיים קורס CCNP של טק-קריירה ב-2015.

הדס דאסה קיבלה תעודת הצטיינות ולאחרונה קודמה לתפקיד מנהלת פרויקטים במחלקת התפעול של "בינת". הדס סיימה קורס CCNP באוקטובר 2016.

אנו מאמינים כי 22 הסטודנטים המוכשרים וחדורי המוטיבציה שהחלו ללמוד בקורס CCNP החדש של טק-קריירה בחודש פברואר יוכיחו גם הם את מצוינותם בתחום.

קורס ה-CCNP שלנו בולט בזכות היותו היחיד בתחומו שדורש ממשתתפיו להשיג ארבע הסמכות בינלאומיות.

הסטודנטים לומדים מיומנויות יישומיות המותאמות לצורכי התעשייה, ובמהלך הקורס ובסיומו נהנים מלימודים תוך כדי תעסוקה on-the-job training)) ברמה גבוהה תוך ליווי ופיקוח של מנחים מקצועיים מחברת "בינת".

הקורס כולו מופעל בשיתוף פעולה עם "בינת", המובילה בישראל בתחום הגיוון התעסוקתי והמתחייבת גם להשמה של 50% מבוגרי הקורס.

כל הבוגרים זוכים בהסמכות בינלאומיות יוקרתיות, ואלו שאינם מצטרפים לבינת מקבלים הצעות עבודה מחברות מובילות כמו "סיסקו", "מארוול", "צ'קפוינט", "HP", "פרטנר" וכן "בזק".

כל זאת לא היה מתאפשר לולא תמיכתכם.

יחד, אנו עוזרים לצעירים ולצעירות למצות את פוטנציאל הקריירה הטמון בהם ולתרום באופן משמעותי לחברות ההייטק המובילות בישראל.

מעבר לכך, ההישגים הללו מנפצים דעות קדומות ומקדמים רוח של גיוון תעסוקתי אשר תשפיע על עתידה של כלל החברה הישראלית.

[אה2] 

 

 

 

בוגרי טק-קריירה משתתפים בכנסים הטכנולוגיים הגדולים ביותר בעולם

אחת ממטרות פורום הבוגרים היא לייצר עבור בוגרינו הזדמנויות להיחשף ולעשות נטוורקינג עם אנשי היי טק מובילים ומשפיעים בארץ ובעולם.

בחודש ינואר, 10 בוגרי טק-קריירה זכו להשתתף ב-Cybertech TLV 2018, כנס הסייבר הגדול בעולם מחוץ לארה"ב, המושך אליו אלפי אורחים הן כמציגים בתערוכה והן כמבקרים בכנס מהארץ ומכל רחבי העולם.

מטרת האירוע היא לחבר בין חברות גדולות לקטנות, בין משקיעים ליזמים בתחום הסייבר, בין טכנולוגיות ההווה לטכנולוגיות העתיד וכן, ללמד את בנושאים הלוהטים ביותר בתחום. 

בכנס נכחו 13,500  משתתפים, 146 דוברים, 120 חברות, 90 חברות סטאראפים, ו-67 משלחות!!!!

בחודש פברואר, 10 בוגרים נוספים השתתפו ב- ,OurCrowd Investor Summit כנס הסטארט אפ הגדול ביותר בישראל ולכנס ה- Crowdfunding הגדול ביותר בעולם.

כנס זה איגד משקיעים ויזמים וכלל פאנלים והרצאות בנושאי מגמות וחדשנות בשוק ההון, הכלכלה והיזמות.

כנסים אלו היוו הזדמנות עבור בוגרינו להחכים, להחליף כרטיסי ביקור ולבנות קשרים מפרים עם אנשי מפתח בתעשיית ההיי טק.  

 

 

 

 

טק-קריירה בתקשורת

בחודש פברואר האחרון התקיים יום עיון בנושא Diversity שקיימה חברת IronSource. ליום העיון הגיעו נציגים מעמותת טק-קריירה, מעמותת קמא-טק לשילוב חרדים בהייטק ומעמותת צופן לשילוב אקדמאים ערבים. מטרת היום הייתה להכיר וללמוד את האוכלוסיות השונות בחברה הישראלית כדי ליצור גיוון בשורות העובדים של החברה.

 

אין זה מובן מאליו שחברה כל כך גדולה ומצליחה עם למעלה מ-750 עובדים, חורטת על דגלה את נושא הגיוון בתעסוקה ומשקיעה בהכשרה של שכבת ניהול כה רחבה בחברה.

 

 

שדרוג אתר האינטרנט

אתר האינטרנט של טק-קריירה נמצא בימים אלו בתהליך של בנייה מחדש. אנו מזמינים אתכם לשתף אותנו בהערות ובהארות על האתר הנוכחי, כמו גם ברעיונות ובהצעות לשדרוג האתר החדש שאנו מתכננים.