נושאים כלליים

2016 כל הזכויות שמורות לעמותת טק-קריירה

מנהל האתר: אורי רדא

עיצוב ובניית אתר:דורון יוספזון

אודות הקורס

                    הקורס כולל את הנושאים הבאים:

 

מבואות

Developing Web Applications by Using the Microsoft .NET

Visual C#

 

Accessing Data with Microsoft

.NET Framework 4

SQL Programming

XML

 

Web Applications Development

 with Microsoft .NET Framework

פרויקט אמצע

 

Windows Communication

Foundation Development with

 MS .NET Framework 4

 

Designing and Developing

Web Applications Using

 MS .NET Framework 4

פרויקט גמר

 

 

להגשת מועמדות נא למלא פרטים המופיע מטה ולהכין את המסמכים הבאים:

 

 המסמכים הרלוונטיים:

  • קו"ח

  • תעודת שחרור מהצבא או מהשירות הלאומי

  • תעודת בגרות מלאה

  • ניתן ורצוי להביא כל מסמך ו\או תעודה רלוונטית- תעודת תואר ראשון, הסמכה, קורס רלוונטי.

 

ללא מבחן ושליחת המסמכים, לא ניתן להתקדם בתהליך המיון!

 

תחום המחשבים כולל בתוכו תתי תחומים רבים וחשובים, כאשר חלקם הגדול הוא שפות תכנות מסוגים שונים. תכניתנים רבים המתמחים בשפה מסוימת מעוניינים לעיתים קרובות להרחיב את השכלתם וללמוד שפות נוספות.

 

מה לומדים ולמה כדאי לי לעשות קורס NET?

מטרות הקורס: המסלול מקנה לתלמידיו את הידע והכלים הנחוצים לתכנון ופיתוח מערכות תוכנה מורכבות באמצעות Visual Studio 2010 ושירותי Web, תחום חזק בשוק פיתוח התוכנה כיום. הקורס מוביל להסמכה טכנולוגית נדרשת מאוד בתחום: MCPD– Web Developer 4.5 on Visual Studio 2010.Net הינה טכנולוגיה של מיקרוסופט הכוללת כלים לפיתוח תוכנה, יישומים ושרתים התומכים בטכנולוגיה זו. מדובר בפלטפורמת XML Web Services‏ בעזרתה ניתן לפתח אפליקציות מבוזרות למערכות אנטפרייז.

 

בעזרת דוט נט אפשר לעבוד עם web services אשר מהווים פריצת דרך בתחום התכנות והאינטרנט. אחד היתרונות של הדוט נט הוא בכך שאפשר להפעילו על כל מחשב אישי, נייד, טלפון סלולארי, טלוויזיה אינטראקטיבית ומגוון רחב של התקנים ממוחשבים אחרים.

 

חבילת טכנולוגיית ‎.Net‎ משולבת בכל מוצרי מיקרוסופט הנוכחיים. בין התחומים הנלמדים בקורס NET Framework 4.5: מבוא לתכנות ואלגוריתם, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, תשתית לבנייה ופיתוח אפליקציות, בניית אתרים, שפת #C, תכנות ותכנון מונחה עצמים, Access ,SQL Server הזדהות והרשאות משתמשים ועוד.

 

משך ההכשרה: הקורס כ - 800 שעות לימוד, בשל העובדה שנושא זה הוא מורכב למדי בתחום ה .NET הם ארוכים ונמשכים מספר חודשים. הפרוסים על פני עשרה חודשים.

 

אפשרויות התעסוקה: בוגרי קורס NET. יגלו כי יש להם לא מעט אופציות בשוק העבודה ויוכלו להשתלב כמתכנתים בסביבת NET. במגוון רחב של ארגונים וחברות בארץ במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי. חברות רבות זקוקות לאנשי מקצוע איכותיים בתחום זה והחברות הגדולות ביותר בישראל מעסיקות מתכנתי NET. לכן, כל מי שרוכש ידע והשכלה בתחום חשוב זה, יוצר לעצמו יתרון משמעותי בשוק העבודה. במהלך הקורס נדרשים הסטודנטים להגיש מספר פרויקטים בשיתוף חברת היי טק וכן לעמוד במבחנים פנימיים וחיצוניים. לאחר עמידה בכל דרישות הקורס הסטודנטים נגשים לבחינות הסמכה של Microsoft.

 

תעודה: תעודת הסמכה של MCDP - Microsoft. תנאי הזכאות לקבלת התעודה הינו ציון עובר בבחינות השוטפות ובבחינות ההסמכה.