נושאים כלליים

2016 כל הזכויות שמורות לעמותת טק-קריירה

מנהל האתר: אורי רדא

עיצוב ובניית אתר:דורון יוספזון

חזון העמותה
טק-קריירה שואפת לקדם שכבת מנהיגות צעירה מקרב יוצאי אתיופיה, בעלי קריירה מקצועית, ורצון להשפיע ולהוביל את הקהילה להשתלבות הולמת בחברה הישראלית.
 
תעשיית ההיי-טק היא מהתחומים היוקרתיים והמתגמלים ביותר בשוק העבודה הישראלי, ובה ביקוש הולך וגובר לעובדים מקצועיים. טק-קריירה החלה לפעול בשנת 2004 כאשר רק 4 צעירים יוצאי אתיופיה עבדו בתחום המחשוב לעומת מאות רבות כיום, חלקם הגדול בוגרי טק-קריירה. במהלך הכשרתם, רוכשים המשתתפים כלים ומיומנויות המאפשרים להם להצליח ולנהל קריירה איכותית בשכר גבוה מהממוצע במשק, המובילה לקפיצה במדרג החברתי-כלכלי. בכך, טק-קריירה מציעה פתרון ייחודי וחדשני עבור קהילת יוצאי אתיופיה, שמנסה כבר למעלה מ-25 שנה לפעול בדרכים שונות על מנת למצוא נתיב מילוט מהעשירון התחתון ולהשתלב בחברה הישראלית.
פורום הבוגרים של טק-קריירה נועד להעמיק את המודעות החברתית ולקדם אקטיביזם חברתי בקרב הקהילה. ביוזמת טק-קריירה וארגונים נוספים, הוקם שולחן עגול לחשיבה אסטרטגית ומערכתית על עתידם של יוצאי אתיופיה בישראל.
 
במקביל, באמצעות מרכז מתנדבים, פועלת טק-קריירה להגברת ההיכרות והנכונות של החברה הישראלית הוותיקה לקחת חלק בתהליך השתלבותם של יוצאי אתיופיה בחברה בכלל, ובעולם העבודה בפרט.

צרו קשר

טלפון: 08-3738000

פקס: 08-3738001

דואר אלקטרוני: uri@tech-career.org

עמותת טק-קריירה
הכשרה טכנולוגית ליוצאי אתיופיה בישראל
קיבוץ נחשון ד.נ. שמשון 99760