top of page

הבוגרים החדשים שלנו

Guy_Yechiely-9453.jpeg

קורס QA Automation לעולים חדשים - מחזור נ"א

קורס, בשיתוף משרד העלייה והקליטה והסוכנות היהודית,  אשר נפתח בחודש יוני 2022 בבאר-שבע והסתיים במרץ 2023. אל הקורס התמיינו כ-130 מועמדים, כולם עלו בשנתיים האחרונות מאתיופיה, מהם נבחרו 24 סטודנטים וסטודנטיות.

במהלך הקורס התקיימו עשרה מפגשי ייעוץ עם יועצת הקריירה איריס עמית, המלווה את קורסי העמותה בשנים האחרונות. במסגרת מפגשים אלו התקיים סיור במערך הסייבר הלאומי שם פגשו, בין היתר, בוגרת טק-קריירה שעובדת במערך הסייבר של משרד האוצר; סיור נוסף בחברת RAD-NEGEV, שם פגשו את סמנכ״ל הפיתוח ואת ראש צוות QA; וסיור בחברת Altera Digital Health, שם נפגשו עם מנכ״לית החברה ומהנדסי QA. כמו כן, התקיים יום הצגת פרויקטים בחברת Nvidia, שעשרה מעובדיה נרתמו לשמש כשופטים ביום המעשיר הזה. בנוסף, התקיים יום אירוח מקצועי בחברת Red Hat, שם פגשו הסטודנטים את הצוות, ביניהם גם בוגרי טק-קריירה ששיתפו במסע האישי שלהם, וקיבלו טיפים לחיפוש עבודה ולכתיבת קו״ח. במפגש האחרון הציג כל אחד מהסטודנטים, במשך 10 דקות, דמות שבחר ומה למד דרכה על עצמו; הקהל, ביניהם גם סטודנטים של קורס פיתוח נ׳ שהיו המנטורים שלהם, התרגש מאוד.

כמו כן, התקיים במסגרת הקורס מפגש עם אדיס מקונן, מנכ"ל ומייסד BOGOLOG GAME, שהפך את משחק הילדות שלו לאפליקציה והעביר להם הרצאה מעוררת השראה על הדרך האישית שעשה. בקורס הם עברו גם סימולציות מקצועיות וסימולציות HR,  במסגרתן הם גם ביקרו בחברת Western Digital וקיבלו דגשים לעבודת הכנה לראיון עבודה.

טקס הסיום המרגש של הקורס התקיים ב-23.3 במכללת לוינסקי-וינגייט במעמד יו"ר הסוכנות היהודית, אלוף (במיל.) דורון אלמוג. 
 

1672848718515.jpeg

קורס פיתוח תוכנה Full Stack Development- מחזור מ״ט 

הקורס, בשיתוף היחידה להכוונת חיילים משוחררים, נפתח בפברואר 2022 והסתיים בינואר 2023, עם 24 סטודנטים וסטודנטיות. במהלך הקורס התקיים סיור בחברת Imperva אשר כלל צפייה בהאקתון פנימי של החברה; סיור התקיים גם בחברת BioCatch, במסגרתו הציגו הסטודנטים את פרויקט הגמר שלהם, כאשר עובדי החברה שמשו כשופטים. הקורס הסתיים בהאקתון אשר כלל שלושה ימים מרתקים, כולל יום עבודה מלא בחברת ironSource, בסיומו הוכרז הצוות המנצח. טקס סיום הקורס וחלוקת התעודות התקיים במסגרת אותו יום, במעמד משפחות הסטודנטים. 

IMG-1984.jpeg

קורס פיתוח תוכנה Full Stack Development - מחזור נ׳

הקורס, בשיתוף הרשות לחדשנות, נפתח בחודש מרץ 2022 והסתיים בסוף ינואר 2023, בהשתתפות 25 סטודנטים וסטודנטיות. הקורס היה ציון דרך בתולדות העמותה – מחזור היובל!

הקורס כלל עשרה חודשים של לימודים אינטנסיביים: 800  שעות אקדמיות, 1,200 שעות התנסות מעשית בכתיבת קוד ויותר מ-200 שעות של הכנה לקריירה. במהלך הקורס הציגו הסטודנטים את פרויקט הגמר שלהם בחברת Payoneer בפני עובדי החברה, בהם שניים מבוגרי טק-קריירה. הסטודנטים עברו סימולציות HR בשיתוף עם נציגים מחברות כמו BioCatch, AT&T ו-Amdocs; הסטודנטים שמעו הרצאות העשרה מרתקות, כולל הרצאה מפי שי רזניק, מנכ״ל hirez.io, על Qwik ועתיד פיתוח הווב. 

הקורס הגיע לסיומו בשלושה ימי האקתון שאירחה חברת Imperva. לאחר הכרזת הזוכים בהאקתון חולקו פרסים מתנת החברה ונערך טקס הסיום המרגש.
 

WhatsApp Image 2023-02-26 at 21.49.39.jpeg

קורס Data Analysis  - מחזור נ״ג

הקורס, בשיתוף הרשות לחדשנות וחברת Meta, נפתח בסוף אוגוסט 2022  והסתיים בסוף פברואר 2023, עם 14 סטודנטיות וסטודנט, אקדמאים כולם. הקורס הובל על ידי רם קדם, מייסד חברת Upscale Analytics

הקורס, מהמובילים והמקיפים בשוק, כלל 376 שעות לימוד, מנטורית אישית מהתעשייה לכל אחת מהסטודנטיות, בניית תיק עבודות מקיף שמציג את היכולות האנליטיות והעסקיות שלהן ושליטה מעמיקה בממשקי  Excel, SQL, Python,Pandas, NumPy Matplotlib.

הסטודנטיות הציגו, לאורך הקורס, ארבעה פרויקטים בפני אנליסטים מהתעשייה. הן השתתפו בסיור ב-Meta, במסגרתו נחשפו לעבודה הממשית בתפקיד המרתק הזה.

לקראת סיום הקורס עברו הסטודנטיות סימולציות מקצועיות וסימולציות HR. ביצוע הסימולציות התאפשר על ידי מתנדבות ומתנדבים רבים מחברות כגון F5, , ironSource ו- Intercontinental Exchange.
טקס הסיום המרגש נערך בחברת ironSource. 
 

bottom of page