top of page

הרחבת שיתופי הפעולה עם התעשייה

סיום קורס אוטומציה_edited.jpg

AT&T

הקשר האסטרטגי שלנו עם חברת AT&T, שהחל בימיה הראשונים של העמותה, ממשיך להעמיק ולצבור תאוצה. בחודש יוני אירחה החברה את הסטודנטים שלנו מקורס Automation Development ואת משפחותיהם לטקס סיום קורס חגיגי ומרגש. אסף לוי, ראש צוות פיתוח בחברה, העביר סשן הרצאות על בדיקות תוכנה לסטודנטים בקורסי הפיתוח שלנו. החברה מעורבת בתוכנית אתגר 90 הימים – Boost-Career, שנועדה להכין את משתתפי הקורסים שלנו לשוק העבודה בתוך 90 ימים. 

בנוסף, בחודש האחרון, מתנדבים בחברה מעניקים שיעורי אנגלית עסקית לסטודנטים בקורסי פיתוח התוכנה שלנו. צוות ההדרכה של החברה ערך מיפוי של הצרכים ובנה תוכנית מותאמת ומוכוונת השמה, כך שלסטודנטים יהיה ערך מוסף משמעותי ותחרותי בשלב מציאת העבודה. מלבד כל זאת, תרמה החברה בחודש יולי MacBook Pro 25 לטק-קריירה!

סיור אוטומציה ביוקאטצ׳_edited.jpg

Biocatch

בחודש יוני האחרון, חברת  Biocatch אירחה כ-45 סטודנטים משני קורסים. הסיורים נפתחו בהרצאות של מנכ״ל החברה על ההתגוננות מפני הונאות מקוונות. מגייסת בחברה העבירה הרצאה על כתיבה מיטבית של  קורות חיים ונתנה טיפים להכנה לראיונות עבודה. הסטודנטים השתתפו בהרצאה על שגרת העבודה של מפתח תוכנה ונפגשו עם מנהל מוצר בחברה. אנו ממשיכים לעבוד על חיזוק שיתוף הפעולה בינינו ומתכננים ימי סימולציות מקצועיות ו-HR ופרויקט גמר עם החברה. אנו מודים מקרב לב לחברה, על תרומתה הכספית הנדיבה והמשמעותית לפעילותנו. שיתוף הפעולה בין Biocatch וטק-קריירה התפרסם בגלובס.

Meta

חברת Meta הינה שותפה בבניית קורס ה-Data Analysis הנוכחי של טק-קריירה. עשרה מעובדי החברה מהווים מנטורים לסטודנטים. בדצמבר הקרוב נתארח במשרדי החברה ליום למידה וסיור. עובדי החברה צפויים להעביר ארבע הרצאות העשרה בשנה הקרובה. 

Amazon

Amazon שמה דגש על גיוס מגוון, בייחוד של נשים. החברה פנתה אלינו במטרה לגייס נשים מקהילת יוצאי-אתיופיה לתפקידי Development Network Engineers. עד עתה הושמו בחברה שתיים מבוגרות קורס Cisco DevNet האחרון. עקב כך, פנו אלינו מנהלים מתחומי ה- Data בחברה על מנת לקדם שיתופי פעולה עם קורס Data Analysis שנפתח לאחרונה. בסוף חודש ספטמבר יתקיים אירוע חגיגי של הקורס בחברה, בשיתוף מנכ"ל Amazon ואנליסטים בכירים שיעבירו לסטודנטים הרצאות העשרה.

Microsoft_edited.jpg

Microsoft

קורס הפיתוח שלנו התארח בסיור בחברה בתחילת חודש ספטמבר. הסיור כלל הכנה לראיונות עבודה, סדנת שפת גוף שאחת ממנחותיה היא יוצאת טק-קריירה, סדנת חיפוש עבודה, הרצאה על מיתוג אישי והרצאה של ערן יריב המשמש בתפקיד MSAI Manager.

סיור ב pagaya data_edited.jpg

Pagaya

 Pagaya חברה לאחרונה אל טק-קריירה, בעיקר סביב קורסי ה- Data שלנו. השבוע הסטודנטים בקורס  Data Analysis התארחו בחברה לסיור לימודי בו פגשו את המנכ"ל. במהלך הקורס עובדי החברה יעבירו הרצאות העשרה ויתרגלו את הסטודנטים. בנוסף, החברה מעוניינת לקחת חלק בתוכנית המנטורינג ולסייע בהשמה של בוגרינו.  

Paypal

שיתוף הפעולה עם PayPal החל לפני מספר חודשים. עובדי החברה מאוד התרגשו לשמוע על פעילות העמותה והביעו את נכונותם להתנדב כמנטורים ומתרגלים בקורסי פיתוח התוכנה וה- Data. כמו כן, במהלך הקורס יתארחו הסטודנטים לסיור לימודי בחברה. 

Imperva

כחלק מהאג'נדה החברתית של חברת Imperva, החברה החליטה לקחת תחת חסותה מספר עמותות ומרכזי הכשרה, בהם גם את טק-קריירה. החברה הביעה את רצונה להיות מעורבת בקורסי פיתוח התוכנה של העמותה ובימים אלו אנו רוקמים את שיתוף הפעולה עמם. בחודשים הקרובים החברה צפויה לארח את הסטודנטים לסיור מסכם שיכין אותם לקראת היציאה לשוק העבודה.  

Insait

INSAIT פנתה אלינו ליצירת שיתוף פעולה והשמת בוגרינו. החברה ראיינה בוגרים מקורס ה-Data ושניים מבוגרי הקורס התקבלו להתמחות.   

Payoneer

שניים מבוגרינו המועסקים בחברת Payoneer יזמו שיתוף פעולה של החברה עם העמותה. הבוגרים, ביחד עם מנהלת קשרי מעסיקים וקהילה, נפגשו עם בעלי תפקידי מפתח בחברה ובימים אלו בונים תוכנית העשרה והכנה להשמה לסטודנטים.

הרצאת גיוון moveo_edited.jpg

Moveo Group

שיתוף הפעולה עם Moveo Group  החל לאחרונה וכבר מניב פירות. השבוע, החברה אירחה את קורס הפיתוח לסיור בו נפגשו הסטודנטים עם מייסד החברה, עם צוות HR ועם מנהלים מקצועיים. מנהלת קשרי מעסיקים וקהילה בטק-קריירה העבירה לעובדי החברה הרצאה על גיוון תעסוקתי וחשיבותו. החברה תיקח חלק בסימולציות HR. בוגר טק-קריירה נמצא בתהליכי השמה מתקדמים בחברה.  

Wiz

ה-CTO של חברת Wiz נחשף לפעילות העמותה, התרשם עמוקות והביע רצון לסייע לסטודנטים ולבוגרים בתהליכי ההשמה. לאחר החגים, Wiz וטק-קריירה יקיימו יום סימולציות מקצועיות מיוחד עבור בוגרים הנמצאים בתהליכי חיפוש עבודה. במהלך יום חשוב זה, הבוגרים יקבלו פידבקים וירחיבו את מעגל הקשרים שלהם בתעשייה.

Just Eat

מתנדב בעמותה אשר עובד בחברת Just Eat, יזם שיתוף פעולה שיכלול התנדבות של עובדי החברה כמתרגלים ומנטורים. החברה תארח את הסטודנטים לסיור והאקתון בתחילת 2023.

מערך הסייבר הלאומי

מערך הסייבר הלאומי פועל לביסוס העיר באר שבע כמרכז ייחודי בתחום הסייבר, במסגרת החלטת ממשלה לביסוס העיר כמטרופולין ולקידום היכולות הלאומיות במרחב הסייבר. המרכז עתיד לארח את העולים המשתתפים בקורס פיתוח אוטומציה לסיור במסגרתו הסטודנטים ייחשפו לחידושים בעולם הסייבר ויפגשו את ארז תדהר, ראש האגף לניהול אירועי סייבר במערך הסייבר הלאומי. 

פארק ההיי-טק גב-ים נגב, מרכז המחקר והפיתוח 

בעקבות הזמנת טק-קריירה לסיור במרכז הסייבר הישראלי, הוזמנו הסטודנטים גם על ידי פארק ההייטק גב ים נגב. בסיור ייחשפו הסטודנטים למגוון חברות בתעשיית ההיי טק בדרום וכן ישתתפו בפאנל בוגרים שלנו. 

bottom of page