top of page
BG_GRADIENT_200px_dots.png

ולשנות את העתיד החברתי של המדינה

גם אתם יכולים לקחת חלק

טק-קריירה פועלת בשותפויות תלת-מגזריות עם גורמים מגוונים, ביניהם: משרדי ממשלה, חברות עסקיות, מלכ"רים מקבילים, תורמים פרטיים, קרנות ופדרציות יהודיות בישראל.

גלו כיצד תוכלו לקחת חלק:

מעסיקים

המעסיקים הם חוד החנית של השינוי החברתי העומד בבסיס העמותה. הם אלו הפותחים את הדלת בפני הבוגרים שלנו ומסייעים בשינוי עמוק בשוק התעסוקה בהייטק הישראלי. אנו רואים במעסיקים - נציגי חברות ההייטק והיחידות הטכנולוגיות, את השותפים הטבעיים שלנו, הם סוללי הדרך והחברים לחזון.

אירוח הקורס בחברתכם:

חברות הייטק אנחנו מזמינים אותכם לפתוח את הדלת בפני הסטדנטים שלנו ולאפשר להם לראות בפעם הראשונה איך נראית חברת הייטק מבפנים ולפגוש את צוותי משאבי אנוש ומנהלים בכירים, עריכת היכרות עם המערכות והמוצרים של חברתכם. זאת כמובן הזדמנות מצוינת לאפשר לסטודנטים שלנו לעבור מבחן צוותי ומקצועי ולסימולציות מקצועיות מאתגרות על ידי אנשי מקצוע בתחום.

20200129_200505.jpg

פרוייקט מעשי לקורס:

מטרת הפרויקט היא שהסטודנטים יחוו פרויקט מעשי הכולל עבודה בפועל מול מערכת של החברה. הפרויקט יאפשר ללמוד שלא במסגרת הכיתה, ויאפשר להם להכיר את העבודה בפועל בחברות הייטק ולרכוש נסיון, ולו קצר וראשוני, בעבודה רלוונטית בתחום. נסיון מעשי יסייע להם באופן משמעותי לחזק את הידע שרכשו ולהשתלב בתפקיד הולם לאחר סיום הקורס.

קורס משותף:

אנו מזמינים אותכם להצטרף אלינו לבניית קורס בשיתוף חברתכם מטרת הקורס הוא לבנות קורס ייחודי אשר תואם את צרכי החברה, מבחינתכם תהיה לכם ההזדמנות להיות מעורבים בתהליך המיון של המועמדים, פיתוח תכנים המותאמים לחברתכם, במהלך הקורס הסטודנטים יצאו להתמחות (ojt) ובסוף הקורס תינתן לכם זכות ראשונים להציע לבוגרים עבודה בחברה.

סימולציות לראיונות עבודה מקצועיים ו-HR:

טק-קריירה רואה בהכנה והקניית מיומנויות לקראת ראיונות עבודה משימה חשובה שיכולה להגדיל את הסיכויים של בוגרינו להתקבל לעבודה. בכל קורס נערך יום סימולציות של משאבי אנוש (HR) וסימולציות מקצועיות לסטודנטים בהשתתפות מגייסות מחברות מובילות בתעשייה בסוף כל ראיון הסטודנטים יקבלו משוב, טיפים והנחיות.

קליטת משתתפי הקורס להתמחות בחברתכם:

התמחות מייצרת ניסיון ראשוני שכל כך חשוב לג'וניורים בתחילת דרכם. אנו בונים עם החברות מגוון מסלולי התמחות – לאורך הקורס או בסופו, שיאפשרו לסטודנטים לרכוש ניסיון ולחברות לזהות מועמדים פוטנציאלים לגיוס.

מעסיקים

כמה מהמעסיקים שעובדים איתנו

MKBZhC5Dz7u76BeTtkgW3a-1200-80.jpg
vertical-logo-b-bl.png

תורמים

התורמים - כשחלום הופך למציאות התורמים לטק-קריירה הם לב לבה הפועם של העמותה, הם אלה אשר בזכותם, כל זה ממשיך להתקיים ומאפשר לנו להוציא לפועל את חזוננו בעזרת הפעילות הענפה שלנו, אנו חבים לתורמים שלנו.

התרומה שלכם היום תהיה העתיד שלנו מחר

Government and Institutions

Ministry of Labor, Social Affairs and Social Services 
Ministry of Defense - Foundation and Unit
for Discharged Soldiers
JDC Israel

 

Foundations and Federations

The Crown Family Foundation
The Harry and Jeanette Weinberg Foundation
The Sam and Jean Rothberg Foundation
International Fellowship of Christians and Jews
DM Charitable Trust
The Rosenzweig-Coopersmith Foundation
The Azrieli Foundation 
The Aaron Gutwirth Fund
Bader Philanthropies
The Lucius N. Littauer Foundation
The Diane and Guilford Glazer Foundation
Arkin Family Foundation
The Greater Miami Jewish Federation
Friends of Ethiopian Jews
Iranian American Jewish Federation of New York

Corporate Donors

Tricot Fox Ltd.
Bank Leumi
Bank Hapoalim
Israel Discount Bank
Check Point
The Phoenix Insurance Company Ltd.
Dizengoff Center

 

Capital Supporters

The Patrick and Lina Drahi Foundation
Adelis Foundation

תורמים

ממשלה

הממשלה שותפה ברוב הקורסים שלנו, באמצעות זרוע העבודה במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים והאגף והקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון. משרדי הממשלה משתתפים בחלק גדול מעלות שעות ההוראה, והשותפות שלהם מאפשרת לשירות התעסוקה להכיר בסטודנטים שלנו כדורשי עבודה בתקופת הלימודים, מה שמזכה רובם בדמי אבטלה או הבטחת הכנסה, וכן בתעודת גמר שמאפשרת לקבל פטור מחלק מהקורסים באקדמיה בתחומים הטכנולוגיים.

לוגו משהבט חדש.png
ממשלה

בוגרים

הבוגרים שלנו - ממשיכים לצעוד איתנו גם שנים רבות לאחר סיום לימודיהם. בין בוגרי התכנית שלנו, ניתן למצוא מפתחי תוכנה, אנשי QA, מומחים בעולמות התקשורת ולוחמי סייבר העובדים בחברות המובילות בארץ. הבוגרים שלנו ממשיכים לשמור איתנו על קשר רציף. הם מייעצים לנו בבחירת תחומי ההכשרות והתכנים, מהווים סוכני שינוי בקהילה שלנו, המושכים אחריהם צעירים נוספים רבים לעולם הטכנולוגי, מייעצים למועמדים, מתרגלים את הסטודנטים לאורך הקורסים, משתלבים במערך המנטורים של טק קריירה ופותחים בפני מסיימי הקורסים משרות בחברות בהן הם עובדים.

בוגרים

מתנדבים

המתנדבים המדהימים שלנו הם שותפים קריטיים בדרך להגשמת המשימה. הם משמשים כמנטורים לסטודנטים שלנו ומלווים אותם החל משלבי המיון להכשרות השונות שלנו, דרך ליווי והכוונה אישית, תרגולים והעשרות לאורך הקורס ועד לסיוע במציאת עבודה והשתלבות בשוק העבודה.

מתנדבים
bottom of page