top of page

 פינת הבוגרים המצטיינים – יעל וובנך ויוני ביטאו

בוגרת יעל.jpeg

יעל וובנך, אשר סיימה לאחרונה את קורס ה-DevNet שלנו בהצטיינות, מספרת:

 

היי, שמי יעל וובנך, בת 25 ומתגוררת בקריית מלאכי.

סיימתי את לימודיי בתיכון ״גימנסיה דרכא״ עם הריבת מקצועות תקשורת ואנגלית.

בשירותי הצבאי תפקדתי כמש״קית קישור וגיוס וכשהשתחררתי טיילתי במזרח אסיה כארבעה חודשים.

שמעתי על טק-קריירה מבוגרים שעשו את המסלול הזה והצליחו להשתלב בתעשייה והרגשתי הזדהות עם חזון העמותה.

שמעתי גם על התמיכה, הסיוע במציאת עבודה ותנאי הבוטקאמפ שנותנים סביבת למידה אידיאלית ושקטה אשר לא תמיד קיימת בבית.

אלו היו הגורמים שהניעו אותי להגיע ליום הפתוח כדי לחקור, להתעמק ולהבין למה אתחבר מהמגוון הרחב של טק-קריירה.

לאחר שהשתתפתי ביום הפתוח ובמיטאפ ייעודי, בחרתי בקורס שהכי משך אותי: DevNet - ניהול תקשורת נתונים. הלימודים היו מאוד אינטנסיביים ומאתגרים והצלחתי לרכוש בקורס מיומנויות וידע שלא היו לי לפני כן ובנוסף רכשתי המון חברים טובים לדרך!

בזכות שיתוף הפעולה של טק-קריירה עם חברות גדולות כמו סיסקו, זכינו להכיר את החברות מבפנים ולהתנסות בעבודה עם טכנולוגיות חדשניות.

טק-קריירה פעלה המון בסיוע להצלחת תהליך הקליטה וסיפקה עזרה עם הצעות עבודה שונות במהלך הקורס.

חיפוש המשרה הראשונה בתחום היה מאוד מאתגר ולא פשוט אך לאחר מספר ראיונות ותהליך קבלה ארוך התקבלתי לחברה שאליה כיוונתי, חברת Amazon. 

אני מאוד מרוצה מהמקום שהגעתי אליו ומהכלים שקיבלתי, שסייעו לי לצלוח כל אתגר שהיה לי בדרך ולהגשים את עצמי.

אני מרגישה שזאת רק ההתחלה, ויש לי עוד המון מה ללמוד והרבה תחומים שאני יכולה להתפתח בהם. 

 

חג שמח!

יעל

יוני ביטאו, בוגר קורס פיתוח תוכנה, משתף:

"שמי יוני ביטאו, בן 26, מחדרה. שמעתי על טק-קריירה דרך בן הדוד שלי שהשתתף בקורס, והחלטתי להצטרף אליו גם. בחרתי במסלול הזה בגלל התנאים המעולים שהוא מציע לסטודנטים: מגורים מסובסדים ליד המכללה, לימודי פיתוח תוכנה עם מרצים מעולים, הרצאות שלא קשורות רק לעולם ההייטק אלא גם לעולם העסקי ולהתנהלות כלכלית נכונה – שנתנו לי כלים שעוזרים לי עד היום. 

טק-קריירה תרמה לי בדרכים רבות: התוכנית עזרה לי לשפר את יכולת הביטוי שלי באנגלית, כלי מאוד חשוב בתעשייה שלנו. כמו כן, הצמידו לנו מתרגלים שעובדים בתעשייה והם עזרו לנו עם החומר הנלמד. עד היום אני בקשר עם המתרגל שלי, ניר, שעובד כיום בחברת Microsoft, שגם מאוד עזר לי בפן המקצועי ובהבנה של איך להתנהל נכון בתעשייה. התוכנית תרמה לי מאוד גם בהשמה – תהליך ההשמה לאחר הקורס הוא תהליך מאתגר מאוד, וטק-קריירה נתנה לי את הכלים להתמודד איתו: כלים לחיפוש עבודה, הרצאות על נושאי השמה, קורס הכנה לקריירה. בזכות התוכנית התקבלתי לעבודה כחודש וחצי בלבד אחרי שסיימתי את הקורס.

כיום אני עובד כ-8 חודשים בתור מפתח Full-Stack בחברת Gray Matters Health בחיפה, שמתעסקת בתחום הרפואי וה-AI (עולם ה-Machine learning). השאיפה שלי היא להתמקצע בתחום הפיתוח ובעוד כמה שנים להתקדם לתפקידים ניהוליים ולקדם בנייה של מוצרים פורצי דרך שיוכלו להשפיע על העולם שלנו בעתיד הלא רחוק. 

התקופה שלי בטק-קריירה הייתה תקופה משמעותית עבורי. לכן, בזמני  הפנוי, אני תורם חזרה למקום שעזר לי לצמוח: אני מתרגל סטודנטים בטק-קריירה בפן המקצועי ומעביר הרצאות על העבודה בתחום ההייטק, שעוזרות להם להגיע מוכנים לעולם הזה. 

בתקווה שנראה בעתיד עוד פרצופים מוכרים בתעשייה :)."

בוגר יוני.jpeg
bottom of page